Šetří váš čas

RZB

RZB

rychletvrdnoucí kotevní a sloupkový beton

Suchá betonová směs jednoduše zpracovatelná zalitím vodou v kotevním otvoru. Pro kotvení a osazování různých prvků, např. sloupků plotů, zábradlí, sušáků, houpaček a jiných zahradních konstrukcí.

Použití na různé drobné stavební a betonářské práce, které nebudou staticky namáhány. Použití v interiéru i exteriéru.

  • lehké zpracování bez použití speciálního nářadí
  • rychlý počátek tvrdnutí, cca 5 min. od smíchání s vodou
  • zatížitelnost již po 1 hodině

Zrnitost 0–8 mm, doba zpracování cca 5 minut, vydatnost cca 13 l/25 kg, počátek tvrdnutí po cca 5 minutách, zatížitelnost po cca 1 hod. Balení 25 kg, na paletě 48 ks.

KDE NAKOUPÍTE VÍCE INFORMACÍ

RZB
RZE

RZE

rychletvrdnoucí potěr tř. CT–C25–F4

Potěr RZE pro rychlé opravy, renovaci i pro vytápěné podlahy. Pro tloušťky vrstvy od 15 mm do cca 60 mm.

Potěr quick-mix RZE se výborně hodí pro všechny práce, pokud musí být provedeny rychle. Je vhodný pro rychlé vyspravení a renovace cementem pojených podkladů. Univerzálně použitelný v interiéru a exteriéru. Vhodný jako podlaha ve sklepech, garážích, v dílnách i obytných místnostech, včetně vytápěných podlah.

Zrnitost 0–4 mm, pevnost v tlaku min. 25 N/mm², pochozí po 3 hodinách, lepení dlažby po cca 24 hodinách, spotřeba cca 20 kg/m²/10 mm tloušťky vrstvy. Balení 25 kg, na paletě 48 ks.

KDE NAKOUPÍTE VÍCE INFORMACÍ

RZE
RZM

RZM

rychletvrdnoucí malta pro opravy nerovností stěn a stropů

Malta vhodná pro vyrovnání a opravy stěn a stropů z pórobetonu a cihel. V jednom kroku tloušťka vrstvy až 40 mm. Vhodná i pro vlhké prostory.

Minerální, rychle tvrdnoucí malta pro vyrovnávání a vysprávky nerovných stěn. Pro vyrovnávání a vysprávky ploch stěn a stropů z pórobetonu, cihel, vápence, omítky a zdiva. Pro vyplňování mezer a výlomků. Vhodná pro vlhké místnosti, tak jako pro začištění oken a dveří. Pro použití v exteriéru i interiéru.

Zrnitost 1,2 mm, navazující práce možné po cca 12 hodinách, vydatnost 16,5 l/25 kg, spotřeba cca 15 kg/m²/10 mm tloušťky vrstvy. Balení 25 kg, na paletě 48 ks.

KDE NAKOUPÍTE VÍCE INFORMACÍ

RZM