O nás

sievert

Mezinárodní koncern Sievert SE, se sídlem v německém Osnabrücku, se díky stoletému působení od roku 1919 v různých odvětvích evropského průmyslu a stavebnictví, a spolu s obratem více než 400 milionů EUR, zařadil mezi respektované a uznávané výrobní společnosti.

Koncern Sievert provozuje více než 60 výrobních závodů v Německu, Číně, Holandsku, Polsku, Rusku, České republice a Slovensku, ve kterých pracuje více než 1700 zaměstnanců.

Značky koncernu Sievert zahrnují oblast výroby suchých maltových směsí, speciální stavební chemie, sanací a restaurování památkových objektů, tak jako omítkové systémy a produkty pro obklady a dlažby.

Sievert CZ k.s.

Společnost Sievert CZ k.s., IČ: 25522523, se sídlem Brno - Černovice, Vinohradská 1112/82, PSČ 618 00, je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl A, vložka 9416 a je podrobena jednotnému řízení společnosti Sievert Baustoffe Auslandsbeteiligungen GmbH, se kterou tvoří koncern ve smyslu § 79 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích).

Požadavky na kvalitu výrobků jsou od samotného vývoje, přes výrobní fáze až po hotový produkt pevně stanoveny a pravidelně ověřovány podle certifikace ISO 9001.

 

quick-mix

Společnost quick-mix již více než 50 let vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory. Značka quick-mix je známá zejména díky špičkovým výrobkům zdících malt pro fasády s lícovým zdivem, a též jako renomovaný inovátor v oblasti spárovacích hmot.

Od roku 1998 působí značka quick-mix na českém trhu, kde zaujala pozici dodavatele stavební chemie s pečetí evropské tradice kvality. V roce 2010 zahájila společnost quick-mix výrobu v novém výrobním závodě na Slovensku, s pokrytím potřeb slovenských a maďarských zákazníků.

 

tubag

Značka tubag je neoddělitelně spojena s fenoménem takzvaného Rýnského trasu, tedy vulkanickým tufem. Ať v zahradní architektuře nebo při sanacích a restaurování historických budov, ve všech těchto odvětvích působí tubag jako dlouholetá vedoucí značka na trhu s vynikající pověstí. Taktéž v silničním a inženýrském stavitelství je značka tubag symbolem nejvyšší kvality. Vzhledem ke specifickým vlastnostem trasového materiálu chrání originální výrobky tubag stavební prvky před zabarvením a výkvěty, tak jako oslovují zákazníky svou vysokou životností. Od roku 2012 značka tubag působí i na českém a slovenském trhu.

 

akurit

Akurit Putztechnik je vysoce specializovaná značka pro štukatéry, omítkáře a malíře. Sortiment, zahrnující vysoce kvalitní minerální omítkové materiály, tak jako materiály pro zateplování budov, spojuje na tomto poli kvalitu tradičních značek Schwenk Putztechnik a quick-mix.

 

strasser

Značka strasser nabízí profesionálním obkladačům vysoce kvalitní obkladové a podlahové systémové produkty. Strasser stojí na straně svých zákazníků jako silný partner, s důrazem na poradenství a podporu.

 

Maltop

Maltop je synonymem pro cenově dostupné a přitom kvalitní suché maltové směsi. Tradiční česká značka Maltop je od roku 2000 součást firmy Sievert a nabízí zákazníkům jádrové omítky, štuky, zdicí malty, betonové potěry, cementová lepidla a suché maltové směsi pro přípravu betonů.