Pracovník ve výrobě - Brno

Společnost Sievert CZ k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici dělníka ve výrobě.
Jedná se o výrobní závod suchých maltových směsí v Brně-Černovicích.

Pracovní náplň:

  • práce ve výrobě dle úkolů směnového mistra
  • přebírání zboží dodávaného do výroby, kontrola podle dodacích listů
  • příprava surovin do výroby
  • udržování pracovních prostor v předepsaných podmínkách

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
  • strojnický průkaz nebo zkušenost s údržbou strojního zařízení výhodou
  • časovou flexibilitu
  • manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • práci ve  sehraném kolektivu
  • podle sezóny jednosměnný/dvousměnný provoz
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti a kvalitě odvedené práce

Benefity:

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na důchodové spoření
  • benefitní karty UP
  • zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce

Nástup možný ihned

Kontakt: hynek.hotovy@sievert.cz